Czytanie z kart na email

Aby otrzymywać horoskop - kliknij, wejdź na podstronę "horoskopy", a potem wybierz swój znak zodiaku i wpisz adres e-mail.

Anielski horoskop tygodniowy

Darmowy kurs
  • Czy wiesz, ze Anioły towarzyszą Ci na każdym kroku?
  • Czy wiesz, że dla Aniołów nie ma rzeczy niemożliwych?
  • Czy chcesz nawiązać z nimi kontakt i spełniać swoje marzenia?Wersja Tarota przeznaczona dla Polaków w:


Wielkiej Brytanii

Irlandii

kliknij

Meksykanka.pl - Odwiedź sklep z wyrobami z Meksyku i Ameryki Południowej. woreczki, torebki, biżuteria, ceramika i inne rzeczy z Ameryki Łacińskiej.

Koło Fortuny, Wróżby, Horoskopy.
Magiczne ciekawostki dla każdego.

Magiczne produkty
z miejsc mocy na całym
świecie

Anioły, obsydian,
kamienie i kryształy,
aromaterapia, miłość,
amulety i talizmany,
magiczna biżuteria.Jak spełniać swoje marzenia?
  • Czy chcesz spełniać swoje marzenia i osiągać cele?
  • Czy chcesz być bezpieczny i żyć w równowadze?
  • Czy chcesz osiągnąć sukces?Sprawdź stronę z pozytywnymi wróżbami, które przygotowała Wróżka Renata

O mnie


Nazywam się Marcin Żarek.

Jestem Nauczycielem Anielskim certyfikowanym w Diana Cooper School of Angels and Ascension.  

Posiadam też dyplom ukończenia szkolenia Angel Therapy Practicioner u Doreen Virtue oraz tytuł ATP nadany przez Doreen Virtue.

Prowadzę kursy rozwoju osobistego i rozwoju duchowego. Są to indywidualne kursy w konwencji nauk tolteckich, które przez tysiące lat rozwijały się na terenie dzisiejszego Meksyku, kursy anielskie, kursy zwiększania obfitości w życiu oraz podróże  mocy - kursy w miejscach mocy w Meksyku i w Anglii.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o moich kursach lub przeczytac moje artykuły na tematy aniołów i rozwoju duchowego - odwiedź stronę  www.DrogaSerca.pl

Napisałem też kilka książek, które w formie e-booków można kupić na stronie www.Magiczne-eBooki.pl   W serwisie tym są trzy e-booki o tematyce związanej z Aniołami, Archaniołami i sposobami na kontaktowanie sie ze sferą anielską.

Napisanie kart anielskich i stworzenie Anielskiego Tarota jest misją, która dana mi została wiele miesięcy temu, zanim jeszcze pojechałem na kurs nauczycielski do szkoły Diany Cooper.

Mam nadzieję, że moja strona będzie dla Ciebie prawdziwym anielskim dotykiem.  I oczywiście zachęcam do samodzielnego i regularnego kontaktowania sie z Aniołami.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.