Czytanie z kart na email

Aby otrzymywać horoskop - kliknij, wejdź na podstronę "horoskopy", a potem wybierz swój znak zodiaku i wpisz adres e-mail.

Anielski horoskop tygodniowy

Darmowy kurs
  • Czy wiesz, ze Anioły towarzyszą Ci na każdym kroku?
  • Czy wiesz, że dla Aniołów nie ma rzeczy niemożliwych?
  • Czy chcesz nawiązać z nimi kontakt i spełniać swoje marzenia?Wersja Tarota przeznaczona dla Polaków w:


Wielkiej Brytanii

Irlandii

kliknij

Meksykanka.pl - Odwiedź sklep z wyrobami z Meksyku i Ameryki Południowej. woreczki, torebki, biżuteria, ceramika i inne rzeczy z Ameryki Łacińskiej.

Koło Fortuny, Wróżby, Horoskopy.
Magiczne ciekawostki dla każdego.

Magiczne produkty
z miejsc mocy na całym
świecie

Anioły, obsydian,
kamienie i kryształy,
aromaterapia, miłość,
amulety i talizmany,
magiczna biżuteria.Jak spełniać swoje marzenia?
  • Czy chcesz spełniać swoje marzenia i osiągać cele?
  • Czy chcesz być bezpieczny i żyć w równowadze?
  • Czy chcesz osiągnąć sukces?Sprawdź stronę z pozytywnymi wróżbami, które przygotowała Wróżka Renata

Reklamacje


Po wpisaniu kody dostępu z SMS'a pojawia sie czasami komunikat błędu. Najczęściej jest to spowodowane błędnym wpisaniem kodu - np. może być tak, że zamiast litery I tzn. duże "i" wpiszesz cyfrę 1 /jeden/ lub odwrotnie. Zwróć uwagę czy nie nastąpił taki właśnie błąd. Poza tym zwróć uwagę na to, że wpisałeś cały kod we właściwy sposób oraz we właściwym miejscu /każda wróżba korzysta z osobnej bazy kodów.

Uwaga:
Twoja przeglądarka musi przyjmować cookies. Musisz pozwolić na akceptację cookies. Jeśli w komputerze masz firewalla, może on blokować dostęp do kart. W takiej sytuacji lepiej nie wysyłaj SMS'a.

W sprawie błędnego lub nieprawidłowego kodu z SMS'a proszę wypełnić i wysłać formularz na stronie firmy Dotpay.pl, która obsługuje system wysyłki SMS: http://dotpay.eu/reklamacja/

Nasz system regularnie sprawdzamy pod względem poprawności działania i akceptacji kodów. Prosimy zwrócić też uwagę, że czasem błędy czy pomyłki oraz kłopoty z działaniem strony spowodowane mogą być przerwami w dostawie prądu, kłopotami z hostingiem lub niepoprawnym działaniem komputera klienta.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.