Czytanie z kart na email

Aby otrzymywać horoskop - kliknij, wejdź na podstronę "horoskopy", a potem wybierz swój znak zodiaku i wpisz adres e-mail.

Anielski horoskop tygodniowy

Darmowy kurs
  • Czy wiesz, ze Anioły towarzyszą Ci na każdym kroku?
  • Czy wiesz, że dla Aniołów nie ma rzeczy niemożliwych?
  • Czy chcesz nawiązać z nimi kontakt i spełniać swoje marzenia?Wersja Tarota przeznaczona dla Polaków w:


Wielkiej Brytanii

Irlandii

kliknij

Meksykanka.pl - Odwiedź sklep z wyrobami z Meksyku i Ameryki Południowej. woreczki, torebki, biżuteria, ceramika i inne rzeczy z Ameryki Łacińskiej.

Koło Fortuny, Wróżby, Horoskopy.
Magiczne ciekawostki dla każdego.

Magiczne produkty
z miejsc mocy na całym
świecie

Anioły, obsydian,
kamienie i kryształy,
aromaterapia, miłość,
amulety i talizmany,
magiczna biżuteria.Jak spełniać swoje marzenia?
  • Czy chcesz spełniać swoje marzenia i osiągać cele?
  • Czy chcesz być bezpieczny i żyć w równowadze?
  • Czy chcesz osiągnąć sukces?Sprawdź stronę z pozytywnymi wróżbami, które przygotowała Wróżka Renata

Anielski Tarot - jak to działa?


          Głównym celem Tarota Anielskiego jest dostarczenie Ci pozytywnego wparcia, pomoc w zauważeniu, że wiele rzeczy zależy od Ciebie i Twojej decyzji. Ludzie często nie zdają sobie sprawy z własnej mocy i z własnych możliwości. Anielski Tarot chce w tym pomóc. 
          W codziennym życiu, pełnym problemów, pośpiechu i niepewności, człowiek oczekuje dobrych słów, oczekuje potwierdzenia, że wszystko będzie dobrze.  I najczęściej nie dostaje ich. Ani od najbliższych, ani od znajomych. Nie napotyka ich w tv czy gazetach.  Takich dobrych słów dostarcza AnielskiTarot.pl.    
          Tarot Anienielski nazywa się "Anielskim", ponieważ został napisany przy pomocy Aniołów. Anioły miały decydujący wpływna treść kart. Wiele koncepcji pochodzi od nich właśnie. Nie zdziw się więc gdy przeczytasz coś, o czym może nigdy nie słyszałaś. Może to jednak otworzyc Twoje oczy na prawdę i pokazać Ci drogę do szczęścia i satysfakcji.
         Jak w każdym wróżeniu, karty, które sobie wybierzesz są przeznaczone dla Ciebie. Nie ma mowy o przypadku.  Anioły opiekuja się tą stroną i to, co przeczytasz zawsze będzie miało coś wspólnego z Twoim życiem. 
          Oczywiście, każdy ma wolna wolę. Możesz wróżbę zrozumieć na swój własny sposób, albo możesz jej w ogóle nie wierzyć.  W końcu to tylko rozrywka i zabawa. Nie można ważnych decyzji życiowych podejmować na podstawie jednej wróżby czy jednego zdania. Trzeba w to zaangażowć całą swoją mądrość, intuicję i doświadczenie życiowe.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.