Czytanie z kart na email

Aby otrzymywać horoskop - kliknij, wejdź na podstronę "horoskopy", a potem wybierz swój znak zodiaku i wpisz adres e-mail.

Anielski horoskop tygodniowy

Darmowy kurs
  • Czy wiesz, ze Anioły towarzyszą Ci na każdym kroku?
  • Czy wiesz, że dla Aniołów nie ma rzeczy niemożliwych?
  • Czy chcesz nawiązać z nimi kontakt i spełniać swoje marzenia?Wersja Tarota przeznaczona dla Polaków w:


Wielkiej Brytanii

Irlandii

kliknij

Meksykanka.pl - Odwiedź sklep z wyrobami z Meksyku i Ameryki Południowej. woreczki, torebki, biżuteria, ceramika i inne rzeczy z Ameryki Łacińskiej.

Koło Fortuny, Wróżby, Horoskopy.
Magiczne ciekawostki dla każdego.

Magiczne produkty
z miejsc mocy na całym
świecie

Anioły, obsydian,
kamienie i kryształy,
aromaterapia, miłość,
amulety i talizmany,
magiczna biżuteria.Jak spełniać swoje marzenia?
  • Czy chcesz spełniać swoje marzenia i osiągać cele?
  • Czy chcesz być bezpieczny i żyć w równowadze?
  • Czy chcesz osiągnąć sukces?Sprawdź stronę z pozytywnymi wróżbami, które przygotowała Wróżka Renata

Wróżby - krok po kroku


Uwaga: Twoja przeglądarka musi przyjmować cookies. Musisz pozwolić na akceptację cookies. Jeśli w komputerze masz firewalla, może on blokować dostęp do kart. W takiej sytuacji lepiej nie wysyłaj SMSa, ponieważ ewentualna reklamacja może byc odrzucona.

1. Wybór rodzaju wróżby oraz dziedziny wróżenia - "Miłość i Uczucia" lub "Praca i Finanse".

2. Postawienie pytania i wczucie się w sytuację, na temat której chcesz postawić wróżbę.
Zastanów się przez chwilę - o co chcesz zapytać karty? Zastanów się nad tą częścią Twojego życia, której ma dotyczyć wróżba. Pozwól sobie na to, by poczuć jakieś emocje i uczucia z nią związane. Możesz pomóc sobie wpisując w puste pole na stronie swoje pytanie lub jakieś ważne słowa, których ma dotyczyć wróżba.

3. Wybór kart.
Teraz dziewięć razy kliknij myszką na talię kart odpowiednią ilość razy . Każde kliknięcie to wybór jednej karty w którejś z pozycji układu. Wiedz o tym, że te kliknięcia nie są przypadkowe. To jest Twoje wróżenie i pokażą się takie karty jakie powinny.

4. Wysłanie SMS'a. Otrzymanie kodu SMS'em zwrotnym. Wpisanie kodu
Aby karty się odkryły i można było przeczytać wróżbę - wyślij SMS'a o treści:  SMS kosztuje 5zł + VAT /6,15zł brutto/. SMS'em zwrotnym otrzymasz kod dostępu, który następnie trzeba wpisać we wskazaną ramkę na dole strony. Po wpisaniu kliknij na "wyślij".

Uwaga: w kodzie mogą się pomylić np. mała litera "I" litera "i" oraz cyfra 1. Wpisuj kod uważnie i we właściwym miejscu, bowiem różne wróżby mają różne bazy kodów.

5. Odczytanie Twojej wróżby.
Teraz karty odkrywają się i możesz przeczytać całą wróżbę. Możesz zacząć od dowolnej karty. Treść się odkrywa po kliknięciu na daną kartę lub po kliknięciu na listę pozycji na samej górze ekranu. Można powracać do pozycji, którą już się odczytało.
Pamiętaj, że kod dostępu jest ważny tylko w czasie jednej sesji - tzn. w czasie tej konkretnej wizyty na naszej stronie. Jeśli wyjdziesz ze strony lub ją zamkniesz, rozłożenie kart ulegnie likwidacji.

6. Powtórne wróżenie w tej samej lub innej dziedzinie. Magiczne rytuały. Afirmacje.
Możesz powróżyć sobie jeszcze raz - np. w drugiej kategorii-dziedzinie. Możesz też przejść na podstronę z magicznymi rytuałami i możesz za pomocą SMS'a uzyskać dostęp do rytuałów magicznych lub afirmacji.

7. Czytanie z kart anielskich na e-mail. Jest to rodzaj anielskiej "wróżby" na odległość.  Po wpisaniu pytań w odpowiedni formularz na nasz rachunek bankowy trzeba przesłać kwotę podaną na stronie opisującej usługę. Przelewy są wysyłane na firmę Angels, Czeremchowa 49, Lublin

8. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.


Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.