Czytanie z kart na email

Aby otrzymywać horoskop - kliknij, wejdź na podstronę "horoskopy", a potem wybierz swój znak zodiaku i wpisz adres e-mail.

Anielski horoskop tygodniowy

Darmowy kurs
  • Czy wiesz, ze Anioły towarzyszą Ci na każdym kroku?
  • Czy wiesz, że dla Aniołów nie ma rzeczy niemożliwych?
  • Czy chcesz nawiązać z nimi kontakt i spełniać swoje marzenia?Wersja Tarota przeznaczona dla Polaków w:


Wielkiej Brytanii

Irlandii

kliknij

Meksykanka.pl - Odwiedź sklep z wyrobami z Meksyku i Ameryki Południowej. woreczki, torebki, biżuteria, ceramika i inne rzeczy z Ameryki Łacińskiej.

Koło Fortuny, Wróżby, Horoskopy.
Magiczne ciekawostki dla każdego.

Magiczne produkty
z miejsc mocy na całym
świecie

Anioły, obsydian,
kamienie i kryształy,
aromaterapia, miłość,
amulety i talizmany,
magiczna biżuteria.Jak spełniać swoje marzenia?
  • Czy chcesz spełniać swoje marzenia i osiągać cele?
  • Czy chcesz być bezpieczny i żyć w równowadze?
  • Czy chcesz osiągnąć sukces?Sprawdź stronę z pozytywnymi wróżbami, które przygotowała Wróżka Renata

Wyłączenie odpowiedzialności


Głównym celem serwisu AnielskiTarot.pl jest dostarczenie klientowi rozrywki oraz możliwości spojrzenia na życie z optymizmem i wiarą w to, że świat jest pełen możliwości i okazji. W trakcie wróżenia w naszym serwisie klient może otrzymać różne rady, wskazówki, może przeczytać o wydarzeniach, które mogą nastąpić. Jednak zaznaczyć trzeba, że nie powinno się ich bezkrytycznie słuchać i wykonywać. Podstawowym prawem człowieka jest zasada wolnej woli i nikt nie może nas zapewnić, że dane wydarzenie nastąpi lub będzie wyglądać w jakiś konkretny sposób. Każdy człowiek jest SAM odpowiedzialny za swoje życie.

Podobnie jest w przypadku naszych "magicznych rytuałów". W trakcie wykonywania rytuałów magicznych użytkownik serwisu tak naprawdę pracuje tylko ze sobą i ze swoją percepcją i, co za tym idzie, nie ma możliwości kontrolowania innych ludzi lub wpłynięcia w jakikolwiek sposób na decyzje innych ludzi. Każdy nasz klient sam przeżywa swoje życie, podejmuje samodzielne decyzje i doświadcza własnych ograniczeń. Nie może więc mieć do nas żadnych pretensji, jeśli jego życie nie wygląda tak jak sobie zaplanował. Podobnie - inne osoby nie mogą mieć pretensji do nas, że coś się wydarzyło pod wpływem naszych porad lub rytuałów. Jeśli coś się wydarzy - jest to tylko i wyłącznie efekt samodzielnych decyzji i reakcji osób bezpośrednio zaangażowanych. Jeśli ktoś myśli inaczej - nie rozumie zasad działania Wszechświata.

Użytkownik naszych serwisów powinien zawsze podejmować swoje WŁASNE decyzje oraz krytycznie i odpowiedzialnie spojrzeć na siebie i nasze porady oraz pamiętać, że nasze wróżby , porady, magiczne rytuały i inne usługi zakupione lub otrzymane z naszego serwisu - przeczytane, otrzymane mailem, listem lub w inny sposób, powinny być traktowane wyłącznie jako rozrywka.

Proszę pamiętać - wszelkie decyzje, jakie użytkownik może podjąć po skorzystaniu z usług w serwisie AnielskiTarot.pl są to decyzje użytkownika i musi on zawsze wziąć za nie pełną odpowiedzialność. Poza tym, artykuły i porady, które pojawiają się w naszych serwisach , horoskopach, bezpłatnych lekcjach, są opiniami ich autorów i jakkolwiek trafne lub interesujące, powinny być traktowane właśnie jako opinie.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.