Czytanie z kart na email

Aby otrzymywać horoskop - kliknij, wejdź na podstronę "horoskopy", a potem wybierz swój znak zodiaku i wpisz adres e-mail.

Anielski horoskop tygodniowy

Darmowy kurs
  • Czy wiesz, ze Anioły towarzyszą Ci na każdym kroku?
  • Czy wiesz, że dla Aniołów nie ma rzeczy niemożliwych?
  • Czy chcesz nawiązać z nimi kontakt i spełniać swoje marzenia?Wersja Tarota przeznaczona dla Polaków w:


Wielkiej Brytanii

Irlandii

kliknij

Meksykanka.pl - Odwiedź sklep z wyrobami z Meksyku i Ameryki Południowej. woreczki, torebki, biżuteria, ceramika i inne rzeczy z Ameryki Łacińskiej.

Koło Fortuny, Wróżby, Horoskopy.
Magiczne ciekawostki dla każdego.

Magiczne produkty
z miejsc mocy na całym
świecie

Anioły, obsydian,
kamienie i kryształy,
aromaterapia, miłość,
amulety i talizmany,
magiczna biżuteria.Jak spełniać swoje marzenia?
  • Czy chcesz spełniać swoje marzenia i osiągać cele?
  • Czy chcesz być bezpieczny i żyć w równowadze?
  • Czy chcesz osiągnąć sukces?Sprawdź stronę z pozytywnymi wróżbami, które przygotowała Wróżka RenataSkrócone czytanie z kart anielskich


Skrócone czytanie z kart anielskich przez e-mail - cena 70zł

     Mogę postawić anielskie karty oraz skontaktować się z Twoimi Aniołami i poprosić je o przekazanie informacji, które mają dla Ciebie na jakiś temat. Jest to rodzaj anielskiej wróżby, ale raczej nazywamy to anielskim czytaniem, aby nie mylić z tradycyjną wróżbą. 

     Tekst takiego skrótowego anielskiego czytania /anielskiej wróżby/ może zająć  do 0,5 do maksymalnie 1 strony.  

    Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji od Aniołów, kliknij TUTAJ, aby przejść do podstawowej wersji anielskiego czytania


     Procedura wygląda następująco: w formularzu wpisujesz swój adres e-mail oraz swoje pytania lub opis sytuacji, następnie wysyłasz kwotę 70zł, która jest opłatą za usługę. W ciągu maksymalnie 8 dni od pojawienia się przelewu na moim rachunku kontaktuję się z Aniołami i wysyłam Ci na e-mail tekst informacji od Aniołów.


      Zamówienia, które nie zostały opłacone, nie są czytane i zostają automatycznie kasowane.

      A teraz - wypełnij poniższe pola a następnie kliknij w "WYŚLIJ".  Twoje pytania do Aniołów zostaną zapisane w naszym systemie, a Ty zostaniesz przekierowana do "wyboru sposobu płatności".

Imię

Nazwisko

E-mail

Powtórz e-mail

Pytanie

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej na temat czytania z kart anielskich
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.